KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128619
nr 1312 8619
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, daterad Ludvig -18. Olja på duk, 24x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:39:21
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr